Direksiyon Dersi,Direksiyon Eğitimi,Özel direksiyon dersi 
RANDEVU : Direksiyon dersleri sizin istediğiniz gün ve saatlerde önceden randevu alınarak yapılır.DERS SAATLER : Her gün sabah 09:00 ile akşam 22:00 arası direksiyon eğitimi verilmektedir. Bu saatler içerisinde size uygun zamanı seçip bize bildirmeniz yeterli programlama için yeterli olacaktır.

ÜCRET : 1 ders direksiyon eğitim ücreti Otomatik veya manuel farketmeksizin 90 TL dir. 1 ders süresi 45 dk olup gün içerisinde en az 2 ders yapılır.

EĞİTİM GÜZERGAHI: Direksiyon eğitimi yapılacak güzergah istanbul trafiğinin yoğun olduğu bölgelerdir.Ayrıca sizin sık kullandığınız güzergah ta eğitim verilir.Örneğin Eviniz ile iş yeriniz arasında direksiyon dersi alabilirsiniz. Anadolu yakası çalışma alanımız olup Avrupa yakasında bu hizmetimiz malesef yoktur.

EĞİTİM ARACI : Eğitim araçlarımız Manuel (Düz vites) Peugeot 208,Otomatik viteste ise Volkswagen Polo ve  Nissan Micra dır.

NE KADAR SÜREDE ÖĞRENİLİR : Öğrenmek kişiden kişiye farklılık gösterebilir ancak ortalamaya baktığımızda yaklaşık 10 derslik program alarak trafiğe çıkacak hale gelirsiniz. Bundan sonra sizin yapacağınız kendi aracınızla sürekli pratik yaparak kendinizi geliştirmek.

DİREKSİYON EĞİTİM VEREN ÖĞRETMENLER : Direksiyon eğitimi veren öğretmenlerimiz bu konuda oldukca büyük tecrübeye sahiptirler ve hepsinin Milli Eğitim Direksiyon Usta Öğreticilik belgeleri vardır.