Hakkımızda

20 yıllık deneyimli uzman kadrosuyla Minübüs yolu üzerinde Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü karşısı TEB Bank’ın 1. Katında faaliyet gösteren Nida Sürücü Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı´nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.

Kursumuzda B Otomatik ve düz vites (otomobil); A-A1-A2 (motosiklet); sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. 15 kişilik klimalı sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla “profesyonel sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.

Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Nida Sürücü Kursu Adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz bireylerin trafik davranışını, hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirme misyonuyla klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü, nezih ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.

Bugün Sürmeyi Öğrenmeye Başlayın

İlk sürüş dersinizi planlamak için bizi arayın

  • 0535 496 21 76

Yorumlar

İşte mutlu sürücülerimizin hizmetlerimiz hakkında söyledikleri:

Kayıt yaptırmak için gittiğim ilk günden itibaren gördüğüm sıcak ortam beni buraya çekti. Gül hoca bize anne gibi davrandi cay kahve ikram etti meyveler kesti. Ufuk hoca ile geçen verimli teori dersleri sayesinde ilk sınavdan 90 üzeri not aldım. Daha sonrasında Ergun hoca ile direksiyon derslerine çıktık ve sürmeyi öğrenirken bol keyifli sohbetler ettim. Ehliyetin yanında daha fazlasını kazanmak istiyorsanız burayi tercih etmelisiniz

O. Sezen

B sınıfı otomatik otomobil ehliyeti aldıgım nida sürücü kursuna çok çok teşekkür ederim. Aldığım eğitim süresince her daim güleryüzlü ve samimiydiler her şeyden önemlisi profesyonellikle düzgün ve güvenli araba sürmeyi sayelerinde öğrendim, iyi ki tercih etmişim ufuk hocama teşekkürler emeklerinden ötürü. Kadikoy cevrelerinde tercih edilecek en guvenilir ve profesyonel kurs👍

Merve Ö. Aktop
Her konuda Gönül rahatlıgı ile tercih edebileceğiniz gerek ufuk hocanın engin tecrübeleri gerekse gül hanımın samimi yaklaşımları ve merkezi ulaşım yeri ile güvenli ve keyifli dersler ile trafik de en güvenilir sürücülerden olmaksa tercihiniz bence tek adres diyebilirim Hersey için teşekkürler sevgiler
I. Terzi

Her şey için teşekkür ederim. Direksiyon derslerinde Ergün hocamın hakkını ödeyemem.
Doğru ve sağlıklı bir eğitim için civardaki en iyi kurstur. Herkese tavsiye ederim.

N. Ferman

Dersler ve hocalar olsun,içerideki kursiyerlere davranışlara kadar dört dörtlük bir sürücü kursu.Yakın uzak farketmeden tavsiye ediyorum.Gül ablayada gösterdiği ve verdiği emeklerden dolayı ayrıyetten teşekkür ediyorum.

A. Tığlı

Haber bültenimize kaydolun

    (Verilerinizi kimseyle paylaşmayız ve yalnızca onun amacı doğrultusunda kullanırız)