Özel Direksiyon Dersi

Bu işe yıllarını vermiş uzman hocalarımızla İstanbul Anadolu Yakasında tercih edilen Göztepe Nida Sürücü Kursu olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Eğitimler Hangi Saatler Arası Yapılmakta ?

Direksiyon eğitim programı tamamen sizin boş günlerinize ve saatlerinize göre belirlenmekte olup, haftanın her günü akan trafikte eğitim yapma olanağımız bulunmaktadır. Hafta içi veya Hafta sonu sabah 09:00 akşam 20:00’e kadar eğitimler verilmektedir.
Randevu programı 09:00-11:00 , 11:00-13:00 , 14:00-16:00 , 16:00-18:00 ve 18:00-20:00 saatleri arasında olmaktadır.

Nasıl Randevu Alabilirim ?

Gelmek istediğiniz gün ve saati kursumuzu arayarak veya kursumuza gelerek randevu talep edebilirsiniz. Özel Direksiyon Ders Ücretlerini Nakit, Eft , Havale, K.Kartı tek çekim veya anlaşmalı Kredi Kartlarına taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Eğitimler Nerede Başlıyor ve Nerede Bitiyor ?

Eğitimlerimiz ortak bir noktadan, evden veya işyerinizin önünden başlamakta ve ortak bir noktada bitmektedir.

Eğitimler Nerede Yapılmakta ?

İlk olarak trafiğin daha az yoğun olduğu bölgelerde, daha sonra kişinin durumuna göre trafiğin daha yoğun olduğu minibüs yolu, e5 gibi yollar da sürüş yapmaktayız. Ağırlıklı olarak kullanmış olduğunuz güzergahlar üzerine durularak kendinize olan güveninizi arttırmayı hedeflemekteyiz. Genel olarak eğitimlerimiz Anadolu yakası Kadıköy’den Pendik ve Tuzla’ya kadar sahil yolu, E5 karayolu, Bağdat Caddesi, Bostancı, Suadiye, Erenköy, Sahrayıcedit, Caddebostan, Göztepe, Kızıltoprak, Fenerbahçe, Moda, Bahariye, Çevreyolu Bağlantı Yolları, Rıhtım ve ara sokaklarda gerçekleştirilmektedir.

Kaç Saatte Trafiğe Çıkabilirim ?

Kişinin tek başına araç kullanacak duruma gelmesi kişiye göre değişmekle birlikte ortalama 10 saati bulmaktadır. Otomatik vitesli araçlarda bu süre biraz daha kısa sürebilir.